הולך רגל נהרג הלילה (רביעי) מפגיעת רכב בכביש 4, בסמוך לצומת עמק חפר

צוותים רפואיים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. 

teuhefer

הרכב שפגע בהולך הרגל| צילום: תעוד מבצעי מד"א

 

נכון לעכשיו כל הפעילויות חוץ בית ספרית למעט גדנ"ע שקיבלו עליה אישור מיוחד. נ

בית ספר ש"י עגנון יצא למסע ישראלי מאחר והם תכננו מראש והם לא יוצאים למסע ישראלי- מסע בן שבוע לכיתות י"א. שמבוצע עיך ידי חברת בראשית שנעשה לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל, מסע יהודי, ישראלי, שורשי שמחבר בין הדורות.  הטיול אמור לצטתב 2.1.

אנחנו מתכוונים להפגין בבית הספר, לישון באוהלים ומראים שבתי ספר אחרים כן יצאו. ביום שישי בבוקר נפגין בבית הספר. "זה טיול שאנחנו מחכים לו מאז שאנחנו בכיתה ז'. אנשים סיפרו לנו שזה טיול משמעותי שאמור להפוך אותנו לאזרחים מועילים בחברה וזה אבסורד שזה לא מתקיים. "אני מבוסאת, מרגישה שאני מפספסת בענק, מבאס שבגלל סכסוכים בארגון המורים זה נופל על הגב שלי" אנחנו תומכים במאבק המורים אבל זה לא צריך לבוא על הגב שלנו.

 

אבקים עם רן ארז.עם ליבוביץ' במיוחד. הם לא מןכנים שהוא ירדים אותם ולבסוף יתבטל הטיול. הם יצאו בלילה למסע הישראלי עם תרמילים ולא היה להם אישור לצאת. הם נשארו לישון בחצר בית הספר 3 לילות. רן ארז עשה את זה עם בית ספר או שכבה במספר ערים. הוא מדווח על עניין הביטולים מעכשיו לעכשיו. דרך הפעולה שלו לא ברורה לנו. הם לא רוצים לחכותולחיות במתח. הטיולים הם חלק אינטגראלי מתוכנית הלימודית. לא צריכים להתחנן לרן ארז לצאת לטיולים.

כי רן ארז נלחם כביכול לטובת תנאי המורים. גם אני מאוד אוהבת את המורים ומאחלת להם משכורת גבוהה אבל לא על חשבון ההורים. הפגיעה היא בל הארץולא רק בנתניה. הם כרגע מוחים מראש כדי שלא יבטלו את הטיול. שרן ארז יגיע לאן שצריך אבל לא על חשבון הנוער, לא על חשבון הגב שלו ינהלו מאבקים. כנראה ביום חמישי הם ישבתו בכל בתי הספר. חשוב לדעת שאני מגבה אותם ב 100%. יעש להם ערכים והם יודעים לעשות את הדברים בצורה מאוד יפה. הוא צריך ללמוד מהם איך לעבוד.

היתה לנו פגישה בסביבות הצהריים אם אנחנו שובתים.