נתניה נט ספורט נוער

עדן בן מנשה-שער נצחון לקבוצת הנוער

בשבת ניצחה קבוצת הנוער 1:0 את מכבי פ"ת משער שכבש עדן בן מנשה. ניצחונות מצוינים לנערים ג' וילדים ב'

בתשעה משחקים מאז מונה בני לם צברה הקבוצה שישה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, 19 נקודות מתוך 27 אפשרויות. 

בשבת האחרונה אירחה קבוצת הנוער את מכבי פ"ת למשחק חשוב עבור מכבי פ"ת שלא הבטיחה עדיין את הישארותה בליגה. בדקה השניה למשחק, שחקן נתניה עדן בן מנשה כבש את שער היתרון שהעלה את הקבוצה ליתרון. במחצית הראשונה היתה לא הצליחה נתניה להגדיל את היתרון. במחצית השניה ניסתה פ"ת לצמצם את הפער ללא הצלחה. נתניה רשמה ניצחון נוסף והיא במקום השמיני בטבלה כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה. 

קבוצת ילדים ב'

קבוצת ילדים ב' המאומנת על ידי ציקי צפיר השיגה ניצחון 7:0 על הפועל פ"ת בחוץ משערים שכבשו: לירוי גבאי שלו שער, ניר הלל צמד, איתן אזולאי ואורי מישאל שער 1 כ"א.

הקבוצה ניצלה תיקו של מכבי חיפה ופתחה פער בן חמש נקודות על הדולקת אחריה אך למכבי חיפה שני משחקים חסרים. חיפה צפויה להגיע למשחק מכריע בנתניה על תואר האליפות מחזור אחד לפני סיום העונה.

קבוצת נערים ג'

קבוצת נערים ג' המאומנת על ידי אמנון זוהר הביסה 6:0 את הפועל פ"ת בבית תוך תצוגת כדורגל מצוינת של השחקנים. לנתניה כבש צמד מוחמד אמארה, ושערים בודדים של לירון אטלן, אורי עדני, אחמד אמארה ויוגב הדר. הקבוצה במקום השלישי בטבלה.

שער בקבוצת נערים ג' אורי עדני

שער בקבוצת נערים ג' -אורי עדני. צילום: מכבי נתניה

תוצאות נוספות

קבוצת נערים א' הפסידה 2:0 לבני יהודה

נערים ב' סיימה בתיקו 2 מול נשר

ילדים א הפסידה 3:1 למכבי ת"א

ילדים ג' שרון הפסידה בחוץ 4:2 למכבי פ"ת

ילדים ג' דן הפסידה 4:1 להפועל פרדסיה

טרום א דן גברה 16:5 על טייבה.

שחקני טרום ב' עם השחקנים הבוגרים בבלומפילד

חוויה יוצאת דופן בשבת האחרונה לשחקני שתי קבוצות טרום ב' שנתון 2005 של מכבי נתניה המאומנות על ידי יגאל בן מנשה, באצטדיון בלומפילד.

התרגשות רבה בקרב השחקנים הצעירים בעקבות עלייה משותפת של 22 שחקנים צעירים משני המועדונים, יחד עם שחקני קבוצות הבוגרים, לפני המשחק בשבת.

11 שחקנים משתי הקבוצות טרום ב' של מכבי נתניה הוזמנו למשחק ועלו עם שחקני הפועל ת"א בבלומפילד ומנגד שחקני ת"א עלו עם שחקני מכבי נתניה אל מול קהל של אלפי אנשים.

שחקני טרום ב' בבלומפילד

שחקני טרום ב' בבלומפילד. צילום: ברק ליאון