נתניה נט ספורט נוער

בנימין אלגרישי

בנימין אלגרישי מקבוצת נערים ג של טוברוק קורע רשתות ומכוון גבוה. קבוצת נערים ג של שסה פלדמן מתברגת לצמרת הגבוהה במטרה לסיים במקום השלישי. 

הרבה מההישג הזה נזקף לזכות הקיצוני השמאלי של הקבוצה בחוד ההתקפה, בנימין אלגרישי שרשם מתחילת העונה 21 כיבושים המציבים אותו במקום השני במאבק על מלכות השערים.

אלגרישי בן ה-15, תלמיד כיתה ט מנתניה, התחיל לשחק בקבוצת טוברוק לפני 3 שנים ומראה יכולות גבוהות. את העונה הקודמת סיים עם 22 שערים ובעונה זו הוא מצפה ליותר

איך אתה מרגיש בטוברוק?

"זה כיף גדול, במועדון תומכים ומאמינים בי ואני מגיע לאימונים ולמשחקים בהרגשה של כיף. יש במועדון אווירה של משפחה ותמיכה בקבוצה מהמאמנים מהחברים לקבוצה ומהנהלה. ואני רוצה את להודות לכולם על התמיכה והעזרה וכמובן למאמן שסה פלדמן שנתן לי את ההזדמנות ומאמין בי לאורך כל הדרך".

מה השאיפות של הקבוצה עד סוף העונה?

"עד סוף העונה אנחנו מקווים להמשיך את היכולת הטובה שהצגנו במשחקים האחרונים ולהתקדם עוד שלב למעלה למקום ה-3 בטבלה".

מה השאיפות שלך לעתיד?

"אני מקווה להתקדם קודם כל בתוך המועדון ולהשתלב בעתיד בקבוצת הנוער המוכשרת של טוברוק ולהמשיך ולהשתפר. בעתיד כמו כל ילד שמשחק כדורגל אני חולם להפוך לכדורגלן מקצועי ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר בארץ ובחו"ל".

מה אתה חושב שאתה צריך לשפר במשחק שלך בשביל להגיע לרמות הגבוהות?

"אני עדיין חושב שמוקדם לדבר על דברים נקודתיים, אני בסה"כ בן 15 ויש לי עוד הרבה מה ללמוד בכל האספקטים של המשחק בין עם זה בפן הטכני או הקבוצתי או בפן המנטלי. אני בטוח שאני נמצא במקום בו הצוות המקצועי הוא הטוב ביותר ויוכל להעניק לי את הכלים לנסות ולהגשים את החלום".

מי הקבוצה האהודה עליך?

"בעולם אני אהוד את ברצלונה ובארץ את מכבי חיפה".

שחקן שהוא מודל לחיקוי?

"השחקן שאני הכי מעריך ומעריץ הוא ליאו מסי, בגלל השליטה שלו בכדור והיכולת להשפיע ולהכריע את המשחק בכל רגע נתון".

שסה פלדמן, מאמנו של בנימין: "מדובר בילד שעבר לקבוצה רק בשנה שעברה והתחיל לשחק כדורגל בגיל מאוחר אבל הפך במהרה לבורג משמעותי בקבוצה. מעבר ליכולת הכיבוש המעולה שלו מדובר גם בילד נהדר וחבר טוב לשאר השחקנים בקבוצה. בשבת האחרונה נשרק לזכותנו פנדל ולמרות שבנימין הוא הבועט הקבוע שלנו הוא נתן למישהו אחר לבעוט. אני מעריך שאם הוא ימשיך לעבוד קשה ולהתרכז בכדורגל הוא יוכל להצליח בעתיד כי יש לו את כל התכונות הבסיסיות שעושות שחקן טוב".

בנימין אלגרישי

בנימין אלגרישי (תמונה: טוברוק)