נתניה נט ספורט נוער

ילדי ג' חוגגים

קבוצת ילדים ג' ניצחה את המוליכה מכבי חיפה ועלתה למקום הראשון, שני מחזורים לסיום העונה.

קבוצת ילדים ג', של המאמן יוסי בן שטרית, נמצאת בימים אלו בישורת האחרונה של העונה עם סיכוי מצוין לסיים שוב כקבוצה בעלת המאזן הטוב בליגה ולזכות באליפות שנייה ברציפות. 

בסוף השבוע האחרון הגיעה מוליכת הטבלה, מכבי חיפה, לטוברוק, למשחק מול האלופה המכהנת, בית"ר טוברוק. הקבוצה המקומית שפיגרה טרם המחזור בשלוש נקודות אחרי יריבתה לצמרת, ידעה שרק ניצחון ישאיר לה סיכוי ממשי לזכות באליפות שנייה ברציפות.

המשחק בין שתי הקבוצות הטובות בליגה הבטיח הרבה, וגם קיים. טוברוק נכנסה מצוין לענינים ועלתה ליתרון ראשון משער של שלו זילכה, יתרון שהחזיק מעמד עד לשער השוויון של יעל לנגר החיפאי בדקה ה-20.
המחצית השנייה נפתחה בצורה שקולה, כאשר הכדור עובר מצד לצד, ועשר דקות מתחילתה, כבש רון מרציאנו את היתרון לזכותה של טוברוק, שלא הורידה את הרגל מהגז והעלתה את היתרון שלה ל-3:1 מרגליו של עידו קרבס. שער נוסף של לנגר הספיק רק כדי לצמק את התוצאה. 3:2 בסיום לבית"ר טוברוק.

הניצחון של טוברוק מחזיר אותה למקום הראשון בטבלה על חשבונה של יריבתה בזכות הפרש שערים, שני מחזורים לסיום העונה. במחזור הבא תצא לטוברוק למשחק דרבי מאתגר מול היריבה העירונית מכבי נתניה, ובמחזור הסיום תפגוש את מכבי פ"ת, לשני משחקים שיכריעו את גורל העונה.

מאמן הקבוצה, יוסי בן שטרית, אמר בסיום: "לא יודע איך תיגמר העונה הזו, אבל אני חושב שאנחנו בעיצומה של עונה מדהימה בכל הפרמטרים. אם בשנה שעברה עשינו מאזן פחות טוב מהשנה וזכינו באליפות ארבעה מחזורים לסיומה, זה רק מעיד עד כמה מכבי חיפה היא יריבה איכותית אשר מוציאה מאיתנו את המרב. שיפרנו פרמטרים רבים במהלך העונה הזו, הקבוצה נראת מצוין ואהבתי את מה שראיתי היום על המגרש. אני מאמין שאם נציג את אותה היכולת במשחקים הקרובים נוכל ללכת חזק עד הסוף. אני גאה בשחקנים על הרצינות, העבודה הקשה, ההשקעה והאמונה שלהם עד הרגע האחרון, בתוספת של הרבה אופי, אמונה וחיבור קבוצתי, ומקווה שנראה את הפרמטרים הללו באים לידי ביטוי גם בשני המשחקים שנותרו עד לסיום העונה".