נתניה נט ספורט נוער

אוהד סעדה

קבוצת ילדים ג' של מכבי נתניה גברה בשבת על יריבתה העירונית בית"ר טוברוק בפעם השלישית העונה.

קבוצת ילדים ג' (שנתון 2003), של מכבי נתניה, השיגה בשבת ניצחון שלישי העונה במשחקי הדרבי מול הקבוצה המקבילה של בית"ר טוברוק. 

קבוצתו של מיכאל אשכנזי הגיעה למשחק כשהיא ממוקמת שנייה בטבלה. המשחק על כר הדשא ומחוצה לו היה ספורטיבי והתנהל באווירה טובה כיאה למשחק כדורגל.

העליונות של שחקני מכבי ניכרה לאורך המשחק כולו, והם נהנו מיתרון של שני שערים על פני יריביהם לאורך דקות רבות. בסיום המחצית הראשונה הייתה התוצאה 4:2 לטובתה של מכבי נתניה.

במחצית השנייה הוסיפה כל קבוצה שני שערים. טוברוק הצליחה לצמצם ל-5:4, אבל נתניה הייתה זו שנעצה את המסמר האחרון בשערה של טוברוק וזכתה בניצון 6:4. כובשי השערים לזכות מכבי נתניה: עידו אטיאס, שאדי וותד, אילן בביסקוב, אלמוג בוארון וצמד של אוהד סעדה.

מיכאל אשכנזי

(תמונה: מכבי נתניה)

מאמן מכבי נתניה, מיכאל אשכנזי, אמר לאחר המשחק: "אני גאה בשחקנים שלי על העבודה שלהם, במיוחד אחרי שבוע עמוס שעבר עליהם. גם במשחק מול טוברוק המשכנו עם יכולת התקפית טובה, אבל לא השכלנו לכבוש את כל המצבים שהגענו אליהם. למרות זאת, אני מרוצה מכך ששיחקנו כדורגל חיובי ואטרקטיבי. משמח לראות שהדברים שאנחנו מתרגלים באימונים באים לידי ביטוי במשחקים, וקל לעבוד עם ילדים כישרוניים שמיישמים על המגרש ואז התוצאה שרואים על הדשא שווה את כל המאמץ. הילדים נתנו הכל בדרבי ומגיע להם את כל הברכות. אבל הם יודעים שכדי להמשיך ולהתקדם הם צריכים להמשיך לעבוד קשה".