נתניה נט ספורט נוער

ניצחון מוחץ לטוברוק בדרבי מול מכבי

כשהיא יודעת שכל תוצאה פרט לניצחון תסתום את הגולל על סיכויי האליפות שלה, הגיעה קבוצת ילדים ג' של בית"ר טוברוק למשחק חוץ מול היריבה העירונית, כשעל הכף מונחים לא רק היוקרה העירונית, אלא גם גורל העונה כולה

השחקנים של יוסי בן שטרית לא נבהלו מהאתגר ושלטו במשחק למן שריקת הפתיחה, ולראייה, בדקה העשירית התוצאה הייתה כבר 3:0 לזכותם, משערים של שלו זילכה, הדר פוקס וגל ליבנה.

שער נוסף של גל ליבנה הוריד את טוברוק להפסקה ביתרון 4:0.

שחקני טוברוק המשיכו את המומנטום גם במחצית השנייה והגיעו למצבים רבים ליד שערה של הקבוצה הביתית. עידו קרבס כבש את החמישי של טוברוק וכמה דקות לאחר מכן רון מרציאנו קבע 6:0. את המסמר האחרון ברשת של המקומיים נעץ אוראל זריהן. שחקני מכבי הצליחו רק לצמק ל-7:1 וזו הייתה גם תוצאת הסיום.

יוסי בן שטרית: "אנחנו נמצאים בסיומה של עונה מופלאה, הצלחנו בשנה הזו להציג יכולת ונתונים טובים יותר מהשנה הקודמת, הקבוצה הגיעה לרגעי ההכרעה כאשר היא מוכנה ועובדת יחד. לא פשוט להגיע מנטלית מניצחון על מכבי חיפה למשחק דרבי ולנצח, אבל השחקנים שלי מוכיחים בגרות, צניעות והרבה הרבה עבודה קשה ועל כך אני גאה בהם. תודה גם לעוזר המאמן שי תשובה, למנהל הקבוצה דקל זילכה, למנהל המקצועי מוטי איווניר ולכל אותם אנשים שהגיעו לצפות בנו ולעודד את הילדים הנפלאים האלו".

בשבוע הבא תיפגש הקבוצה את מכבי פ"ת למשחק ביתי ואחרון לעונה זו.