נתניה נט ספורט נוער

ילדי ג' חוגגים אליפות

לאחר חודש מותח ומורט עצבים, יכולים סוף סוף יוסי בן שטרית וחניכיו לחגוג את סיומה של עונה מוצלחת במיוחד, שהסתיימה עם רצף תוצאות מרשים ותואר אליפות שני ברציפות.

החותמת הסופית על התואר הושגה רק במחזור הנעילה של העונה שהתקיים בשבת האחרונה, כאשר קבוצת ילדים ג' של המועדון השיגה ניצחון מוחץ 4:0 על הקבוצה החזקה של מכבי פ"ת. 

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בקצב טוב, אך לא הצליחו למצוא את השער וירדו לחדרי ההלבשה כאשר התוצאה עדיין מאופסת.
שחקני טוברוק, שידעו שרק שלוש נקודות יעניקו להם את התואר, וזאת עקב ניצחונה של יריבתם במאבק על האליפות, מכבי חיפה, 7-1, מוקדם יותר באותה היום, פתחו בסערה את המחצית השנייה ועלו ליתרון 1-0 אחרי 15 דקות, מרגליו של גל ליבנה. שלוש דקות מאוחר יותר זה היה כבר 2:0 משער של ליאור הולץ. השער השני נתן ביטחון לשחקני טוברוק שהשתלטו על המשחק והצליחו לכבוש עוד פעמיים מרגליהם של יולי רצון ואוראל זריהן. האות לחגיגות.

הקבוצה מסיימת עונה כמעט מושלמת, כאשר לחובתה הפסד בודד ותוצאת תיקו אחת בלבד, לאחריהם רשמה רצף מרשים של 15 ניצחונות ועקפה את יריבותיה לצמרת, מכבי חיפה ומכבי פ"ת.

יוסי בן שטרית: "אם נסתכל על קלישאות, אז אומרים שאפשר לקחת אליפות אבל קשה מאוד לשמור עליה, ואני שמח שהצלחנו לשבור את הקלישאה. נכנסו לעונה הזו כאלופים וידענו שבכל מגרש יתייחסו אלינו בשיא הרצינות ובכל הכוח. ידענו שקפצנו בשנה ושאנחנו חייבים לשפר את איכויות המשחק. השחקנים נענו לאתגר וככל שהתקדמה העונה הצגנו כדורגל מצוין, ספגנו מעט שערים וכבשנו שערים רבים. אני מודה שנפלה בחלקי הזכות לאמן חבורה של ילדים שהחומר האנושי בה הוא מעל למצוין ושהציגו צניעות וחריצות לאורך כל הדרך. לא פשוט לעשות עונה טובה יותר מהקודמות ואני זוקף זאת לזכותם של הילדים. אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לעוזר המאמן שי תשובה על הליווי הצמוד לאורך כל העונה ועל העזרה והערך המוסף. למנהלי הקבוצה דקל זילכה ושרון חסיד על העזרה, על המחויבות, על האוזן הקשבת ועל הנתינה ללא גבולות. למנהל המקצועי, מוטי איווניר, על כך שנתן לי את החופש לעשות את הדברים בצורה המקצועית ביותר, ולכל מי שתמך והיה איתנו לאורך הדרך".