נתניה נט ספורט נוער

ילדים ב' מבצעים הקפות בסיום המשחק

קבוצת ילדים ב' (שנתון 2002), המאומנת על ידי ציקי צפיר, וקבוצת טרום א' (שנתון 2004), המאומנת על ידי דניאל סבח, זכו באליפויות הליגות בהן הן משחקות. 

קבוצת ילדים ב', שמשחקת זו העונה הראשונה בפורמט של 11 שחקנים מול 11, גברה במחזור הלפני אחרון 1:0 על מכבי חיפה, שהתמודדה איתה על תואר האליפות במשך כל העונה. 

בזכות הניצחון פתחו הנתנייתים פער של חמש נקודות בצמרת וידעו שניצחון במחזור הסיום מול קדימה יבטיח להם את האליפות. אלמלא שלוש הנקודות, בנתניה היו צריכים להמתין לתוצאות שתעשה מכבי חיפה. 

אבל נתניה לא הייתה צריכה לחכות לסוף השבוע כדי להתחיל בחגיגות, ההפסד של מכבי חיפה במשחק השלמה שהתקיים באמצע השבוע מול מכבי הרצליה, הפך את המשחק של נתניה מול קדימה למשחק לפרוטוקול בלבד. הנתנייתנים, שעלו למשחק כאלופים, לא אכזבו, וניצחו 3:1 משערים של אניס מחמיד, לירוי גבאי ועיליי גולדשטיין. 

הקבוצה מסיימת עונה מוצלחת עם 70 נקודות מ-78 אפשריות, שלזכותה גם מאזן הכיבושים הטוב בליגה, 96 שערים. בסיום המשחק חגגו השחקנים את הזכיה באליפות עם חולצות חדשות, קונפטי, הקפות אליפות וחגיגות של ההורים. המאמן, ציקי צפיר, אמר בסיום: "במשך כל העונה הזאת הרגשתי את העוצמות של השחקנים שלנו, הם גברים קטנים שנתנו בכל משחק את הכל על המגרש. היינו ראויים לקחת את האליפות, אבל מעבר להישג, אני מרגיש שכל השחקנים התקדמו בצורה מעולה. אני גאה בשחקנים שלי ומודה למנהלת הקבוצה סוזי גבאי על עבודתה".

tsiki

(ציקי צפיר תמונה: מכבי נתניה)

ילדים טרום א' 

קבוצה נוספת שזכתה באליפות הליגה שלה היא קבוצת טרום א', שזכתה באליפות מחוז דן, לאחר דרמה גדולה במחזור הנעילה. בני יהודה שהוליכה את הטבלה עד קו הסיום, כשלה במשחק האחרון מול קדימה צורן. הדולקת אחריה, מכבי נתניה, אותה מאמן דניאל סבח (מנהל עבד מסראווה), אירחה את מכבי פ"ת 2 וגברה עליה 6:2 משערים שכבשו: אדיר כחלון (שלושער), גיא פרנקל, משה קורן וחמודי מסראווה. שלוש קבוצות סיימו את העונה עם אותו מספר נקודות, אולם המאזן של נתניה היה הטוב ביותר. מאמן הקבוצה, דניאל סבח, סיכם: "אין מתוק מלסיים את העונה עם אליפות. הילדים עבדו קשה מאוד כל העונה כדי להגיע לרגע הזה. אני גאה ושמח על הדרך שהם עברו בקבוצה. הם התקדמו העונה והוכיחו הרבה אופי ויכולת טובה".

דניאל סבח

(דניאל סבח. תמונה: מכבי נתניה)