פעילות קהילתית

מאירים את הלב ואת נתניה

מאירים את הלב ואת נתניה

01 דצמבר 2021
את מסיבת החנוכה של מרכז הנוער 'מקום בלב' מבית ou י...
במהלך חג חנוכה ישופצו דירות קשישים וניצולי שואה

במהלך חג חנוכה ישופצו דירות קשישים וניצולי שואה

30 נובמבר 2021
מפלגת יש עתיד בשיתוף עם העמותה "סיירת השיפוצי...
פסל סביבתי חדש בנתניה - אלת הים

פסל סביבתי חדש בנתניה - אלת הים

30 נובמבר 2021
ביום חמישי נערך טקס הצבת הפסל הסביבתי "אל(ת) הים"...
הדלקת נר ראשון של חנוכה בנתניה

הדלקת נר ראשון של חנוכה בנתניה

29 נובמבר 2021
כמיטב המסורת מדליקים מדי יום חנוכיה בכיכר העצמאות...

אנשים בנתניה

"אני חושפת את עולם האמנות למי שלא יכול להגיע למוזאונים"

26 נובמבר 2021
אמני גלריית תל חי, מפעל עירוני ביוזמת מינהלת מרכז העיר,...

"הכרת הטוב נותנת כוחות על להמשיך לעשות למען העיר"

19 נובמבר 2021
אבי בטיטו, פעיל ציבור ותיק ומנהל עמותת כולל ערב ציוני,...
משפחת כהן מנתניה - משפחת בה

משפחת כהן מנתניה - משפחת בה"ד 7

22 אוקטובר 2021
סגן יובל כהן מנתניה, משרתת כקצינת כח אדם בבה"ד 7. במהלך...
גאווה לקדימה, סמל דניאל קרליק

גאווה לקדימה, סמל דניאל קרליק

10 אוקטובר 2021
הכירו את סמל דניאל קרליק, סמב"צית חמ"ל מרכזי באגף המבצע...

קראו עוד: אנשים בנתניה >>>

חינוך ומצויינות

הושק בית הספר

הושק בית הספר "בנימין רוטמן שבילי העמק" לחינוך המיוחד

01 דצמבר 2021
בית הספר שפרירים א' במועצה האזורית עמק חפר המשרת תלמידות ותלמידים עם צ...
באמית בר אילן נתניה - מגשימים חלומות

באמית בר אילן נתניה - מגשימים חלומות

22 נובמבר 2021
הרב משה דיין, מחנך כתה ח' בתיכון אמית בר אילן נתניה הגשים השבוע את החל...
כיתת מחוננים אל אזורית בבית הספר אלדד

כיתת מחוננים אל אזורית בבית הספר אלדד

18 נובמבר 2021
מינהל החינוך יפעיל, זו השנה הרביעית, כיתת מחוננים על אזורית בתיכון אלד...
קווי האוטובוס לאורט ולבר אילן בנות יתוגברו

קווי האוטובוס לאורט ולבר אילן בנות יתוגברו

16 נובמבר 2021
יתוגברו קווי האוטובוס לתלמידי אורט לבוביץ ובר אילן בנות. מ"מ ראש...

מי שהיה בשנתיים וחצי האחרונות עיתונאי בידיעות נתניה ולא חסך ביקורת מהעירייה והעומדת בראשה, יהפוך בתחילת אפריל ליד ימינו של ממלא מקומה ובין השאר יקדם את פעילותו הענפה בתקשורת המקומית והארצית. "נחשפתי לאדם ישר והגון שטובת העיר, ורק היא, לנגד עיניו", אומר איסקוב בראיון. "לא מובן מאליו עבורי לעבוד עם אישיות ציבורית, אבל במקרה של דלל מדובר באדם ממלכתי ומוערך שאני מאמין בו מאוד"

ניר איסקוב

ניר איסקוב

שינוי כיוון מפתיע בתחום התקשורת המקומית התרחש השבוע, כשהעיתונאי ניר איסקוב מונה לעוזרו האישי של מ"מ ראש העירייה, אלי דלל. מינויו של איסקוב, שעבד בשנתיים וחצי האחרונות בידיעות נתניה וסיקר בין היתר את פעילות העירייה, אושר פה אחד בישיבת מועצת העיר שלשום (רביעי). איסקוב הוא העיתונאי השני משורות העיתון שמצטרף לעירייה, לאחר שציפי קפל חברה לפני כחצי שנה לטלי מולנר ובהמשך נבחרה לחברת מועצה בבחירות המקומיות שנערכו באוקטובר אשתקד.

"אחרי תקופה ממושכת בה סיקרתי את הפעילות העירונית, אני מצטרף לעירייה כעוזרו של אדם שנחשפתי למקצועיותו והיושרה שבו", אומר איסקוב בראיון לנתניה נט. "ההרגשה ל'חצות את הקווים' אמנם מוזרה, אבל אני שלם עמה ומרגיש שהיא הנכונה ביותר עבורי. במשך תקופת היכרותי עם אלי דלל נחשפתי לאדם ישר והגון שטובת העיר, ורק היא, לנגד עיניו. זה לא מובן מאליו עבורי לעבוד עם אישיות ציבורית וברור לי שלא יכולתי לשתף פעולה עם כל אחד, אבל במקרה של דלל מדובר באדם ממלכתי ומוערך שאני מאמין בו מאוד. אלי מקפיד לדבר עם כולם בגובה העיניים, מכבד כל אחד והתרשמתי מעשייתו המרובה למען הציבור בנתניה".

חשיפות מטלטלות

איסקוב, שיחל רשמית בתפקידו ב-1 באפריל, יהפוך ליד ימינו של דלל וצפוי לסייע לו בעשייתו הציבורית הענפה בכלל ובתחום התקשורת בפרט. "אחת המטרות החשובות שלי היא להביא לידיעת הציבור את פעילותו הציבורית של אלי דלל בכל מדיה אפשרית, ארצית ומקומית", מבהיר איסקוב. "כעיתונאי התרשמתי ממנה מאוד וראוי שהיא תזכה לחשיפה רבה יותר. בנוסף, בכוונתי לסייע לו בקשר השוטף והיומיומי עם הציבור וגורמים עירוניים ככל שאדרש. יש לי הרבה רעיונות ואפיקים חדשים לפתח, ואעמוד לרשותו של דלל בכל נושא".

בעוד כחודש יחגוג איסקוב יום הולדת 39. נשוי לענת ואב לנווה בן ה-3, מתגורר בשכונת רמת פולג. זו לא הפעם הראשונה שהוא משתמש בקלף "שינוי כיוון" בקריירה. את דרכו העיתונאית החל ככתב ספורט בעיתון מעריב ובלט בהיותו לוחם צדק חסר פשרות, כשבמסגרת תפקידו לא נרתע לחשוף מחדלים ושחיתויות, גם כאשר מדובר בגורמים בכירים בעולם הספורט. בין השאר חשף איסקוב בשנת 2008 כי ייטב לוזון, בנו של יו"ר ההתאחדות לשעבר, אבי לוזון, אימן את קבוצת הנוער של מכבי פתח תקוה ללא תעודת מאמן, מה שעורר בזמנו סערה גדולה. בהמשך, בשנים 2010-2011, עבד בידיעות תל אביב, שם גולת הכותרת שלו הייתה חשיפה שהכתה גלים בעולם הכדורגל הישראלי והעולמי כאחד. איסקוב גילה כי מאמן נבחרת ישראל דאז, לואיס פרננדס, חויב על ידי התאחדות הכדורגל העולמית, פיפ"א, לשלם מאות אלפי יורו למועדון מקטאר בו אימן בעבר. בשל העובדה שהחוב לא שולם, נאסר עליו לאמן במקומות אחרים, ובעקבות החשיפה הושעה פרננדס מאימון הנבחרת. בהמשך ביצע איסקוב תפנית קיצונית כשהפך לחשב שכר, תפקיד בו שימש במשך כחמש שנים.

בשנת-2016 שב לתחום העיתונות, הפעם ככתב מוניציפלי בידיעות נתניה. גם בתפקיד זה לא בחל איסקוב בביקורת, בין היתר כלפי ראש העירייה מרים פיירברג-איכר, אך גם בין כתלי העירייה זכה להערכה בשל הגינותו ויושרו המקצועי. כעת הוא מתחיל פרק חדש כעובד עירייה מן המניין. "לאורך כל שנותיי בעיתונות המקומית והארצית הקפדתי להיצמד לעובדות ולבדוק אותן שוב ושוב טרם פרסומן", אומר איסקוב. "אני גאה שהיו מי שהגדירו אותי כעיתונאי חוקר ואף נשכני. העבודה העיתונאית הייתה עבורי בגדר שליחות ציבורית, שליחות שאמשיך לבצע גם בדרכי החדשה".