התורם היהודי רוברט בן רימון תרם לילדי נתניה כ- 300,000 ש"ח לטובת בני מצווה וצופי ים"עשיתי עסקים בכל העולם,ההשקעה הטובה ביותר שלי היא בילדי נתניה"

בן רימון ואשתו באירוע בני מצווה | צילום: רן אליהו

בן רימון ואשתו בסיור בירושלים עם בני המצווה | צילום: רן אליהו

רוברט בן רימון, יהודי מארה"ב התורם באמצעות קרן נתניה זו השנה הרביעית לילדי העיר נתניה לחגיגות בת ובר המצווה ובנוסף-מאמץ את סניף צופי ים נתניה.

בן רימון ואשתו, שילה, הגיעו במיוחד לנתניה, לחגוג את בני המצווה של 25 מילדי העיר שהגיעו למצוות. החגיגה כללה יום טיול לירושלים, הנחת תפילין בכותל, צביעת פמוטים ותרומתם לניצולי שואה, ביקור בגן החיות התנ"כי ושלל פינוקים.
למחרת, התקיימה חגיגת בני המצווה הגדולה באולם עם כל בני משפחות הילדים. סכום תרומתו של בן רימון עבור ילדי בני המצווה הסתכם בכ-100,000 ש"ח.
בן רימון התרגש מהמעמד וציין כי הוא מתחייב להמשיך ולתרום עבור ילדי העיר גם עשר השנים הבאות.

בן רימון ואשתו באירוע בני מצווה | צילום: רן אליהו

בן רימון ואשתו באירוע בני מצווה | צילום: רן אליהו 

ילדים ונערים קרובים מאוד ללבו של בן רימון, ובמיוחד סניף צופי ים נתניה שגם אליו תרם כ-200,000 ש"ח. הוא הגיע למשט שנערך במסגרת פעילותם ובסיומו העניק לילדים גביעים והעניק להם ציוד חדש הכולל סירות, חליפות, מכשירי קשר וציוד נוסף לפעילותם. בן רימון ציין כי עבורו זוהי סגירת מעגל לאחר שהוא בעצמו כילד היה בצופי ים.

מסיבת בני המצווה עבור 25 ילדי העיר התקיימה באולם הכנסים באצטדיון נתניה לזכרה של דבורה בת שרה ז"ל- ניצולת שואה מארה"ב שלא חגגה בת מצווה. במסיבת בני המצווה השתתפו גם בני משפחתה של שרה ז"ל ובנה סיימון ג'ייקוב. בן רימון הנרגש ציין, "אני עושה עסקים בכל העולם. העסקה הטובה ביותר שלי היא כאן, עבור ילדי נתניה".

בן רימון נולד בישראל ובבגרותו נסע עם דולרים ספורים לארה"ב. כיום הוא גר עם משפחתו בניו ג'רסי ומעצב חנויות יוקרה בארה"ב בהם חנויות של ראלף לורן, גאפ ועוד. את אהבתו הגדולה לנתניה גילה לאחר מפגשו עם ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, לפני מספר שנים, ומאז הוא תומך ותורם רבות לעיר. "יש לי פינה חמה בלב לנתניה", הוא אומר.