האדריכל ארז טל יכהן כמהנדס העיר נתניה. טל שמינויו אושר בישיבת מועצת העיר האחרונה, יכנס לתפקידו ב – 12.5 ויחליף את מהנדס העיר היוצא, אדריכל אבנר אקרמן שכיהן בתפקידו בחמש השנים האחרונות

ארז טל

ארז טל. אדריכל בעיריית נתניה | צילום: רן אליהו

ארז טל, 49, נשוי +2, למד אדריכלות בסיטי קולג' של ניו יורק וקיבל תואר בוגר באדריכלות בהצטיינות יתירה.

בתפקידיו השונים, שימש כמנהל אגף התכנון ואדריכל העיר רמת גן, כאדריכל העיר רמת השרון וכן בתפקידי מפתח בחברות פרטיות בארץ ובחו"ל.
ברמת גן, קידם את תכנית המתאר הכוללנית של העיר, גיבש מדיניות כלל עירונית למימוש תמ"א 38 וכן קידם את תכניות המתאר למתחם הבורסה ולמתחם האיצטדיון. כמו כן שרטט מדיניות עירונית להתחדשות בכל שכונות העיר וקידם תכנונן של שכונות חדשות במזרח רמת גן.
אדריכל ארז טל: "אני מוקיר תודה על ההזדמנות שניתנה לי לשרת את העיר נתניה, עיר מרתקת ועתירת פוטנציאל ולעזור להצעידה קדימה, תוך מתן דגש על פיתוח אזורי התעסוקה, טיפוח ערכי הטבע הייחודיים, קידום התחדשות עירונית מושכלת, ושיפור חיבורה של נתניה לתחבורה ציבורית יעילה וזמינה".

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אני מקדמת בברכה את כניסתו לתפקיד של האדריכל ארז טל, שלו ניסיון עשיר בתחומי התכנון. אני מאמינה שהוא יתרום מניסיונו המקצועי לטובת שני יעדים מרכזיים, אותם מקדמת העירייה בשנים האחרונות: מחד - פיתוח מתחמי מגורים חדשים ומאידך – קידומן של תהליכי התחדשות עירוניים במתחמים וותיקים ובשכונות העיר, לרווחת תושבי נתניה והגברת איכות חייהם."