הפרקליטות הודיעה לראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר כי התיק נגדה יסגר. פיירברג "אני מברכת על ההחלטה הראויה לסגור את התיק"

miriamiria

מרים פיירברג איכר 

פרקליט המדינה שי ניצן הודיע היום (ראשון) לראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר על סגירת תיק החקירה נגדה מחוסר ראיות. עם זאת, הפרקליטות שוקלת להעמיד לדין את סגן ראש העיר, הרב שמעון שר, בכפוף לשימוע, בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים.

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "לאחר כשלוש שנים בהם רבצה עננה כבדה על ראשי אני מברכת על ההחלטה הראויה לסגור את התיק, שמחה שהאמת יצאה לאור ומודה על כך לפרקליטות . תודה ענקית לעו״ד נתי שמחוני והצוות המלווה על המקצוענות, המסירות האין סופית,הרגישות, האיכפתיות ועל האמון המוחלט שנתנו בי. תודה למשפחתי האהובה על תעצומות הנפש שגילו והתמיכה בי לאורך השנים הקשות שחוויתי. תודה גם למשפחתי השניה, עובדי עיריית נתניה ותושבי העיר על החיבוק הענק שהעניקו לי והאמון המוחלט שלהם בי ובהתנהלות הישרה וההגונה שלי. אני שמחה להמשיך ולשרת את תושבי העיר נתניה ולתרום לפיתוחה ולשגשוגה של העיר".
עו״ד נתי שמחוני המייצג את גב׳ מרים פיירברג-איכר "גב׳ פיירברג-איכר שמחה ומברכת על ההחלטה הראויה לסגור את התיק ומודה על כך לפרקליטות. עמדתנו לאורך כל הדרך היתה כי אין כל אמת בחשדות. משכך, סמוכים ובטוחים היינו כי לאחר שהפרקליטות תבחן את הדברים כהוויתם- תגיע היא למסקנה מושכלת כי לא דבק כל רבב בהתנהלותה של הגב' פיירברג-איכר . כמי שהקדישה את מרבית שנותיה לעשייה ציבורית ברוכה ומשרתת נאמנה וביושרה את העיר נתניה כראש עיר מזה למעלה משני עשורים , תמשיך גב׳ פיירברג - איכר לעשות למען תושביה באהבה ובגאון״