צעיר, תושב העיר, חשוד בהצתת רכבם של שוטרים בנתניה

נתניה

צילום | ארכיון 

משטרת ישראל סיימה את חקירת הצתת שני רכבים של שוטרים המתגוררים בנתניה. במהלך החקירה בגין ההצתות, נאספו ראיות הקושרות את החשוד בהצתות וחשוד נוסף בסחר בסמים בכמויות גדולות ברחבי העיר

ביום 6.7.19 התקבלו דיווחים במשטרת ישראל על הצתות של שני רכבים השייכים לשוטרים הגרים בנתניה במרחק של מאות מטרים ספורים זה מזה. נפתחה חקירה לגילוי המעורבים, במהלכה נאספו ראיות שקשרו צעיר בן 22 מהעיר לביצוע ההצתות. מתיעוד ממצלמת האבטחה שאספו החוקרים ניתן לראות גבר מגיע למקום חניית רכבו של אחד השוטרים, מצית את הרכב והולך ובסמוך, התקבל דיווח על הצתת רכב של שוטר אחר, נוסף, הגר בסמיכות. אירוע הצתה נוסף התרחש לאחד מאותם שוטרים ביום 1.9.18.

חוקרי המשטרה הצליחו לקשור את החשוד למעשי ההצתה שעפ"י החשד ביצע את ההצתות של רכבי השוטרים רק על רקע היותם שוטרים.

במהלך חקירת התיק נקבע בחוות דעת של חוקרי הצתות כי בכל האירועים מדובר בהצתות.

תוך כדי חקירת אירועי ההצתות, התברר לחוקרי המשטרה כי החשוד בביצוע ההצתות סוחר בסמים בכמויות גדולות ולמשך זמן ממושך, ביחד עם חשוד נוסף, בן 19 וכי השניים, שגרים באותו הרחוב, סוחרים בסמים, גם לקטינים.

שני החשודים נעצרו, מעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה והצהרת תובע הוגשה נגד השניים בדבר הכוונה להגיש נגדםכתבי אישום ובקשות מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם, בעבירות של הצתות וסחר בסמים (נגד חשוד אחד), ועבירות של סחר בסמים (נגד החשוד הנוסף).