שר החינוך גלנט ביקר בנתניה ואמר שמשרד החינוך יוסיף להשקיע במוסדות החינוך בנתניה ויגדיל את סמכויותיהם של מנהלי בתי הספר 

ביקור שר החינוך גלנט בנתניה

צילום: נמרוד גליקמן

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, אירחה את שר החינוך, יואב גלנט, לביקור מקצועי בעיר. השר גלנט קיים מפגש מקצועי עם גורמי החינוך בעיר ושמע מהם על החוזקות והאתגרים במערכת החינוך העירונית.

במהלך הביקור, נפגש השר עם תלמידי כיתות י״ב ממספר תיכונים בעיר ושוחח איתם על החודשים האחרונים בצל נגיף הקורונה ועל האתגרים הצפויים להם עם גיוסם הקרוב לצה״ל. לאחר מכן קיים שיח מקצועי עם נציגי מנהלי בתי הספר בנתניה.

שר החינוך, יואב גלנט: “בדור האחרון נתניה התפתחה והפכה לסיפור הצלחה מעורר השראה. בראש ההצלחה הזו עומדת ידידתי ראש העיר מרים פיירברג-איכר. בנימה אישית ומקצועית אני מקווה שנשים רבות ילכו בעקבות מרים ויצטרפו להנהגת ראשי הרשויות המקומיות בישראל. משרד החינוך בראשותי יוסיף להשקיע במוסדות החינוך בנתניה, נגדיל את הסמכויות הניתנות למנהלי בתי הספר ולהנהגת ראשי הערים ובעלי תפקידים מרכזיים בתחומי החינוך, תוך תמיכה וסיוע מצוות משרד החינוך״.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אני מברכת על כך שבראש משרד החינוך, שהינו אחד המשרדים החשובים בממשלה, עומד השר גלנט. אני בטוחה שכפי שהצלחת בתפקידיך הקודמים, תצליח גם במשרד החינוך – המשפיע על עתיד ילדינו ואני גאה כי חלק משמעותי מתקציב העירייה מוקדש לנושא החינוך, לקידום ילדינו הן במקצועות הלימוד, והן בחינוך לערכים".

עוד נכחו בביקור חבר המועצה ומחזיק תיק החינוך עקיבא יצחקי, סגן ראש העיר חגי חדד, המשנה לראש העיר אהרון אורגד, ראש מינהל החינוך טובה דולב וצוותה, מנכ"ל העירייה יורם כהן ומנהלת המחוז חיה שיטאי.