כתב אישום: פרצו לרכב בחניון מכמורת, גנבו כסף, ציוד וכרטיסי אשראי. עם הכרטיס שגנבו רכשו ציוד בחנויות בחופית, כל זאת כשנוהגים ללא רישיון נהיגה וללא ביטוח. ברכב נמצאו גם סמים מסוג קוקואין

משטרה

צילום: דוברות המשטרה 

לפני כעשרה ימים התקבלה במשטרת ישראל תלונה בגין התפרצות לרכב בחניון חוף במכמורת. מבדיקה התברר כי מהרכב נגנבו טלפון נייד, אלפי שקלים במזומן, ציוד צלילה בשווי אלפי שקלים וכרטיס אשראי. עוד גילו חוקרי המשטרה, כי החשודים שפרצו לרכב וגנבו ממנו בין היתר כרטיס אשראי, ביצעו רכישות באמצעותו זמן קצר לאחר ביצוע ההתפרצות והגניבה. כך התברר לחוקרי המשטרה, כי החשודים ביצעו מספר רכישות בחנויות בחופית ובבית ינאי בסכום כולל של מאות שקלים.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה לזיהוי החשודים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים וביצוע מגוון פעולות חקירה, גלויות וסמויות. לפני כשבוע אותר אחד החשודים, בן 36 מטירה, כשהוא נוהג בכביש 6 והוא עוכב על ידי שוטר. במהלך הבדיקה הראשונית, התברר כי החשוד נוהג ברכב כשהוא ללא רישיון נהיגה בתוקף וללא תעודת ביטוח בת תוקף על הרכב. עוד נמצא כי החשוד מחזיק בסם מסוכן מסוג קוקאין במשקל של 0.22 גרם.

בהמשך, אותר ונעצר החשוד השני, בן 31 מטייבה והוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

צילום: דוברות המשטרה

מעצרם של החשודים הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה ובחמישי האחרון מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגדם כתבי אישום בעבירות של פריצה לרכב, גניבה, הונאה בכרטיס חיוב ונהיגה תחת השפעת סמים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.