תעוד- שוטרי משטרת ישראל תופסים חשוד בזמן ניסיון פריצה לדירה

חשודים בפריצה

תעוד ממצלמות הגוף של השוטר

לפני שבועיים בשעת בוקר פרצו שני חשודים מנתניה לדירה. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי בעוד בעל הדירה ואשתו נמצאים בדירה, שמעו רעש מכיוון דלת הכניסה לדירה ובעל הדירה הבחין כי סוגר הדלת פתוח בעוד הוא עצמו השאיר אותו סגור.

מחקירת המשטרה עלה כי שני גברים הגיעו לדירה כשאחד מהם ניגש לדלת הדירה, סובב את המנעול שהיה נעול בדרך שאינה ידועה, ניסה לפתוח את הדלת ודחף אותה מספר פעמים ללא הצלחה מאחר שוו הסגירה העליון של הדלת היה סגור. בו בזמן, החשוד הנוסף אבטח את מעשיו של החשוד מחוץ לבניין. בעל הדירה שמע את הרעשים של ניסיונות פתיחת הדלת וניגש לדלת ואחז בה בחוזקה על מנת שהחשוד לא יוכל לפתוח את דלת הדירה. במקביל, בעל הדירה התקשר ודיווח למוקד 100 של המשטרה. החשוד שהיה בסמוך לדלת עזב את המקום, אז פגש בשוטר בכניסה לבניין ונעצר על ידו, כשהשוטר שומע את החשוד מדבר בטלפון עם החשוד הנוסף ואומר לו: "לך מפה". בהמשך, הגיעו למקום שוטר נוסף ופקחית והביאו את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה.

תעוד  ממצלמות הגוף של השוטר

חוקרי המשטרה הצליחו לזהות מסרטוני מצלמות דרך של רכב את החשוד שנמלט מהמקום והוא אותר מספר ימים לאחר מכן ונעצר ע"י השוטרים.

מעצרם של החשודים (58, 52 מנתניה) הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה. לפני מספר ימים מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגדם כתב אישום בעבירה של התפרצות לדירה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.