ח"כ הרב משה אבוטבול, חבר ועדת הבריאות וועדת הקורונה סייר בית חולים לניאדו. במהלך הסיור הוצגו בפניו סוגיות כמו הרחבת המרכז הרפואי והצורך במחלקת טיפול נמרץ חדשה "אסייע ככל שאוכל למרכז הרפואי, הן בקבלת האישורים הנדרשים לבניית מחלקת טיפול נמרץ והן בנושאים נוספים" אמר 

ח"כ הרב משה אבוטבול סייר בבית חולים לניאדו

ח"כ הרב משה אבוטבול סייר בבית חלוים לניאדו 

:
ח"כ משה אבוטבול, חבר ועדת הבריאות וועדת הקורונה הגיע היום לסיור בבי"ח לניאדו. ח"כ אבוטבול עוסק מדי יום בסוגיות אסטרטגיות הנוגעות לטיפול בקורונה, מתוקף תפקידו כחבר ועדת הבריאות וחבר בועדת הקורונה, את פניו קיבלה הנהלת לניאדו בראשות המנכ"ל מר נדב חן, חברי הועד המנהל הרב דב שטמר והרב צבי רייכמן, סמנכ"ל לניאדו מר מאיר מרק ומנהל משאבי אנוש הרב מאיר בעלז.

במהלך הסיור הוצגו בפני ח"כ אבוטבול הסוגיות העיקריות איתם מתמודדת הנהלת לניאדו ובמרכזן: הרחבת המרכז הרפואי, לאור מתן האישור לבתי חולים לקבלת היתר בנייה בהליך מזורז במהלך השנתיים הקרובות - תהליך שיזם שר הפנים ח"כ הרב אריה דרעי. מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו הציג בפני ח"כ אבוטבול את הצורך בבניית מחלקת טיפול נמרץ חדשה, מחלקה שתעניק שירות מציל חיים לכ-500,000 תושבי נתניה והשרון, לאור התשתית הקיימת של המחלקה שאינה תואמת את המצב הדמוגרפי של האיזור.

ח"כ אבוטבול סייר במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה) באגף הנשימתי וקיבל סקירה מקיפה על היקף הפעילות העניפה המבוצעת באגף, תוך שמירה על כבודם, בריאות ובטיחותם של המטופלים ואנשי הצוות. לאחר מכן הגיע ח"כ אבוטבול למרכז הבקרה של מחלקת הקורונה והתקבל ע"י מנהל המחלקה והאחות האחראית שציינו בפניו "אנחנו נמצאים כל הזמן בתוך המחלקה, העזרים הטכנולוגיים הם חשובים, אבל אין תחליף למגע יד אדם, לעין שפוגשת עין".

"אסייע ככל שאוכל למרכז הרפואי, הן בקבלת האישורים הנדרשים לבניית מחלקת טיפול נמרץ והן בנושאים נוספים שהעלתה בפני הנהלת לניאדו. רואים באופן מוחש את ברכתו של מייסד המרכז הרפואי כ"ק האדמור מצאנז זצוק"ל שזכיתי לקבל את ברכתו לפני כארבעה עשורים" אמר ח"כ הרב משה אבוטבול והוסיף "אני מודה לכם, בשם חברי בסיעת ש"ס ובשם כנסת ישראל כולה. אתם עושים עבודת קודש מקצועית ומסורה, היקף הפעילות שלכם במלר"ד הנשימתי עולה על מה שאני רואה ושומע במרכזי על באיזור המרכז, אני מלא הערכה על העבודה הכל כך אינטנסיבית שמטרתה הצלת חיים!"

מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו סיכם את הביקור ואמר "אנחנו מודים לח"כ הרב משה אבוטבול על הגעתו לכאן. אנחנו נמצאים כרגע במעין הפוגה לאחר שוך הגל השני, אולם אנחנו נערכים להתפרצות נוספת, חלילה. כרגע אנו מקדמים במהירות בניית מחלקת טיפול נמרץ חדשה – נשדרג משמעותית את המחלקה הקיימת, על מנת לתת מענה הולם לכ-500,000 תושבי נתניה והשרון"