שר התיירות, יואל רזבוזוב הגיע לחיסון השלישי במרפאת כללית בשכונת עיר ימים בנתניה. שר התיירות "זו אחריות שלנו להגן על עצמנו, על המשפחות שלנו, על קרובינו ועל הכלכלה שלכולנו" 

רזבוזוב

צילום: כללית מחוז שרון שומרון 

הבוקר התחסן שר התיירות, יואל רזבוזוב במרפאת כללית בשכונת עיר ימים בנתניה. את שר התיירות חיסנה האחות ליאורה לודאיב מנהל הסיעוד במרפאה.

שר התיירות, יואל רזבוזוב "ברגע שנפתחה האפשרות להתחסן לבני גילי, באתי לקבל את המנה השלישית לחיסון. זו לא פעולה מיוחדת, אלא נורמה אישית וחברתית. נרשמת היענות הציבור מרשימה מאד. הנתונים של סופ"ש האחרון מצביעים על עלייה ניכרת גם בקרב המתחסנים במנה הראשונה וזה מעולה. זו אחריות שלנו להגן על עצמנו, על המשפחות שלנו, על קרובינו ועל הכלכלה שלכולנו."

ד"ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית "בסוף השבוע האחרון התחלנו לחסן מנה שלישית גם לבני ה 40 ומעלה. ישנה היענות יפה ואנו גם מקבלים את טלו שהחליטו להתחסן גם למנה ראשונה. לצד האוכלוסייה המבוגרת אנו מחסנים ילדים מעל גיל 12 כאשר ההורים מבינים כי החיסון הוא הדבר הנכון ביותר עבור ילדיהם בתקופה הזו ולקראת החזרה הקרובה ללמודים. בשלב זה לא נרשמו תופעות לוואי חריגות לחיסון השלישי ואנו מצפים כי יותר ויותר מטופלים יגיעו להתחסן וזאת במהלך השבוע הקרוב. כללית מוכנה עם ופרוסה בארץ ובמחוז. מטופלנו מתקבלים בקלות וזמינות התורים גבוהה."