נתניה נט חדשות ספורט
פיירברג-איכר, לוקחת פיקוד על הקבוצה

אחרי ששבה אמש מארה"ב ללא סיכום על רוכש למועדון, וכדי למנוע מהקבוצה הליכה לפירוק, החליטה ראש העיר, מרים פיירברג, בפעם הראשונה, להפוך מעורבת בניהול הקבוצה. פיירברג: "עלינו לעשות כל מאמץ כדי להמשיך את פעילות הקבוצה".

התנאי לרכישה, נתניה לא תשחק בשבתות

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, ממשיכה לפעול במרץ כדי להציל את מכבי נתניה. אחרי שנפגשה בלוס אנג'לס עם הרוכשים הפוטנציאליים, אנשי הנדל"ן, ראסל גלבוט וסאני קאהן, במטרה לעניין אותם ברכישת הקבוצה, הסכימו הצדדים כי בשלב זה יעבירו השניים תרומה בסך 2.5 מיליון ש"ח, כאשר התנאי שהציבו לרכישתה הינו, הימנעות מקיום משחקי הבית של הקבוצה בשבתות. העירייה מצדה מנסה לקדם תנאי זה מול מנהלת הליגה האמונה על הנושא.

ראש העיר: "אין בכוונתי לנהל את הקבוצה"

"אנו עושים כל מאמץ כדי למצוא פתרון לקבוצת מכבי נתניה ולהימנע מהליך של פירוק", מסרה ראש העיר פיירברג-איכר. "במסגרת זו צוות בראשותי פועל בכל החזיתות כדי לאתר תורמים שיאפשרו את המשך קיום פעילות הקבוצה, וכן כדי למצוא את האנשים המתאימים לניהולה. הקבוצה היא סמל של העיר נתניה ועלינו לעשות כל מאמץ כדי להמשיך את פעילותה".

עוד ציינה ראש העיר כי אין בכוונת העירייה לנהל את הקבוצה, או להפוך אותה לקבוצה עירונית, אלא להיות יותר מעורבת בניהולה, כאשר מי שייצג את העירייה בהנהלה יהיה חבר המועצה, יוסי דורון.