נתניה נט חדשות ספורט

3,200 אוהדי נתניה העניקו אווירה נפלאה לקבוצתם, שנהנתה מהרבה מזל עם שער ניצחון של ויקי כחלון מכדור שניתז מבלם היריבה. הפער מהמקום השני: 4 נקודות בלבד

הפקקים בכניסה לאצטדיון בנתניה נתנו תחושה שמדובר במשחק של צהובה אחרת, מכבי תל אביב.

 מכבי נתניה

אבל רק תנו לאוהדי נתניה סיבה למסיבה, והם כבר יעשו את העבודה וימלאו את היציע, גם באמצע השבוע.
3,200 איש, כמות מכובדת גם לליגת העל, צבעו את האצטדיון בצהוב במשחק הצמרת מול בית"ר תל אביב רמלה, וחגגו בסיום עם 0:1 קטן-גדול, שקירב את החבורה של דראפיץ' 4 נקודות בלבד מהמקום השני המוביל לליגת העל.
מישהו עוד זוכר את את מינוס 9 הנקודות בפתיחת העונה?
המחצית השנייה התנהלה בקצב מצוין מצד שתי הקבוצות, שיצרו לא מעט מצבים ליד השער.
בדקה ה-13 ערן לוי סובב כדור חופשי נהדר מ-25 מ', אבל נעצר בקורה.
האורחת תקפה גם היא, אבל ג'ייקוב נג'וקו (25) פספס את המסגרת ואושר אבו (31) סחט הצלה מדין גל.

בדקה ה-40 דיא סבע ניצל טעות קשה של השוער האורח, מייק חכים, חטף את הכדור והשאיר את ערן לוי מול שער ריק. החלוץ, שכובש ממצבים כאלה בעיניים עצומות, הצליח לבעוט לשמיים. החמצת העונה. עד המחצית הספיקו להחמיץ גם ברנקו ורגוץ' מנתניה ורוסלן ברסקי מרמלה, 0:0 באחת המחציות הטובות שהיו השנה בלאומית.
במחצית השנייה הקצב ירד, אבל נתניה שלטה בכדור והייתה טובה יותר.

שער של קובי מור נפסל (62) בטענת נבדל ושתי דקות לאחר מכן (64)הגיע הרגע הגדול של נתניה: בלם בית"ר, מנסור עמאס, שעד אז הציג משחק טוב ונקי מטעויות, הרחיק כדור היישר לגופו של ויקי כחלון, וממנו ניתז פנימה, 0:1 לנתניה והקהל המשולהב ביציע סוף סוף חגג בזמן שכחלון חגג בסגנון רונאלדו עם הקפיצה בסיבוב והסימון על מספר החולצה.
עד הסיום סבע ואביב אברהם ניסו להגדיל את התוצאה, אבל בשורה התחתונה הצהובים, ביציע ועל כר הדשא, יכולים להיות מרוצים מעוד 3 נקודות בכיס וצעד נוסף בדרך לליגת העל.