נתניה נט חדשות ספורט

ביום שישי הקרוב תפגוש נבחרת ישראל את כוכבי נבחרת ברזיל לקרנבל של פעם בעשור, בהפנינג שמארגנת עיריית נתניה

ערן לוי | צילום: עידו ארז

 

הברזילאים הגיעו בפעם האחרונה לחוף פולג, בחגיגות ה - 60 למדינה בקיץ 2008, אז אלופת העולם לימדה את נבחרת ישראל איך לרקוד סמבה בחוף נתניה. אחרי יתרון 1:2 של המארחים, השתלטו ה'סלסאו' על העניינים וניצחו בקלות 3:11. 

ביום שישי הקרוב, באיצטדיון MODY שבחוף פולג, תפגוש שוב נבחרת ישראל את כוכבי נבחרת ברזיל להפנינג שמארגנת עיריית נתניה. הכניסה למשחק בחינם על בסיס מקום פנוי

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג- איכר: "אנו שמחים לארח את כוכבי נבחרת ברזיל אצלנו בנתניה, בירת ספורט החופים של ישראל, בחוף פולג מהיפים בארץ. זוהי חגיגה של ממש לחגוג מסורת של 13 שנים בכדורגל החופים עם כוכבים בינלאומיים".

הרכב נבחרת ברזיל

ראפא (Rafa Padilha ), שוער נבחרת ברזיל ובראגה. זוכה פרס שוער הטורניר באליפות העולם למועדונים.
ברונו ( Bruno Xavier) קפטן הנבחרת, ומי שנחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם. משחק הקיץ בשורות "פלפלה" כפר קאסם. תקציר ביצועיו
פרד ( Fred) שחקן קטניה האיטלקית.
קטריניו (Catarino) שחקנה של ואסקו דה דאמה.
אנדרסון (Anderson) שחקן נבחרת ברזיל.
פליפה (Filipe) שחקנה של בראגה וכפר קאסם העונה.
זא לוקאס (Ze Lucas) שחקן ספורטינג ליסבון.
בנג'ימין ג'וניור (Benjamin Junior) שחקן ראש העין.
לוקאו - קשר, משחק הקיץ בשורות מכבי נתניה ובעברו שחקן סאמרה הרוסית וספורטינג ליסבון.
בוקיניה (Bokinha) שחקן כפר קאסם העונה.

נבחרת ישראל תשחק בהדרכתם המשותפת של לירון פרטוק, מאמן מכבי נתניה ומאעמון עאמר, מאמן כפר קאסם

סגל הנבחרת הישראלית

א. שוערים:
1. אסף רז (מכבי נתניה).
2. עבד אל ראחים סרסור (כפר קאסם).
3. גיא סאלם (אשקלון).

ב. בלמים:
4. יקיר שינה (בית"ר י-ם).
5. ניסן ספיר (בית"ר י-ם).
6. אלון לוי (נתניה).

ג. שחקני כנפיים:
7. אדיר דנין (ראש העין).
8. ניסן רביבו (בית"ר י-ם).
9. סמי בוהדנה (חולון).
10. עדן בן מנשה (הפועל ב"ש).
11. יתים עמר (כפר קאסם).
12. סאמח מרעב (כפר קאסם).
13. אור אילוז (חדרה)

ד. חלוצים:
14. אליחי צברי ( מכבי נתניה).
15. שרון גורמזנו (ראש העין).
16. צחי אילוז (חדרה)

מוקדם יותר יתקיים מחזור רביעי של ליגת "בנק יהב" 

1. 12:10 הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון - בני "פלפלה" כפר קאסם

2. 13:00 בית"ר ירושלים - עירוני ראש העין

3. 13:50 "אוטו ח"י" בני יהודה - מכבי "רימקס" נתניה

4. 14:40 הפועל "אווז הזהב" באר שבע - "מסעדת חוף מנדרין" ת"א

5. 15:30 הפועל "יילמזלר" חולון - הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל

6. 16:20 בית"ר "Milk" מעלה אדומים - הפועל "קונפינו" חדרה.