נתניה נט חדשות ספורט

נחתם הסכם שיתוף פעולה היסטורי בין בית"ר טוברוק למכבי נתניה. ראש העיר מרים פיירברג איכר "אני שמחה על שיתוף הפעולה בין שני המועדונים המובילים בעיר למען ילדי נתניה"

טוברוק נתניה

צילום: רן אליהו 

ההסכם שנחתם היום (שלישי) בלשכת ראש העיר ועליו חתמו בעלי מכבי נתניה, אייל סגל, ובעלי בית"ר טוברוק, דודו מכלוף, מנכ"ל מכבי נתניה ניב גולדשטיין ומנכ"ל טוברוק איציק גניש.
הסכם שיתוף הפעולה שם קץ ליחסים המתוחים ששררו במשך כל השנים בין מכבי נתניה לבית"ר טוברוק.
"היריבות בינינו צריכה להיות ספורטיבית בלבד", אמר אייל סגל לאחר החתימה. "השחקנים בשני המועדונים חברים האחד של השני, לומדים יחד ומבלים יחד וחשוב שהם יבינו שהתחרות בין המועדונים היא על הדשא בלבד. ההסכם שנחתם מתבסס בראש ובראשונה על כבוד הדדי ואחוות רעים בין מכבי נתניה ובית"ר טוברוק. אני שמח על שחר של יום חדש בעיר נתניה".
"מטרת ההסכם היא בראש ובראשונה להציב את הילד במרכז", הצהירו ראשי המועדונים. "אנחנו שמים דגש על קידום ופיתוח שחקנים צעירים לכדורגל הישראלי, ומכבי נתניה יכולה להוות בית טוב בעתיד לשחקני טוברוק", הסביר דודו מכלוף את חשיבות ההסכם. "הילדים שלי שיחקו ומשחקים כדורגל במכבי נתניה ובבית"ר טוברוק ובראייה שלי מועדון כדורגל צריך לשמש בית חם ואוהב עבור כל ילד באשר הוא, ולכן מלחמה בין מועדונים כפי שהייתה בעבר מנוגדת לאני מאמין שלי בחינוך ובספורט. אני ואייל בתמימות דעים מלאה בנושא הזה ואך טבעי הוא שכעת ניתן לזה חותמת רשמית. כי הכי חשובים הם הילדים".

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, בירכה על ההסכם ועל שיתוף הפעולה בין שני המועדונים לרווחת ילדי העיר נתניה. "נתניה היא עיר מקדמת ספורט ומובילה במגוון ענפי ספורט ובהם ענף הכדורגל עם אצטדיון עירוני מהיפים בעולם. אני שמחה על שיתוף הפעולה בין שני המועדונים המובילים בעיר למען ילדי נתניה".