נתניה נט ספורט נוער

בחול המועד פסח התקיימה תחרות נתניה הפתוחה בקראטה מסורתי לנוער ובוגרים

קראטה

המנצחים במקצה קאטה. 2014-2013 צהוב-כתום בנים

ביום שני האחרון התקיימה תחרות נתניה הפתוחה בקראטה מסורתי בשיתוף עיריית נתניה. התחרות התקיימה בבית ספר דוידי בנתניה והשתתפו בה כ-90 ילדים, בני נוער ובוגרים ממועדונים בנתניה, פרדס חנה כרכור, קאנטרי פולג ותל אביב.
האירוע התקיים באווירה ספורטיבית ונעימה.
נכחו באירוע ניר יבלונסקי, מנהל המחלקה לאירועי הספורט ותומר ברזילי, ס' ראש אגף הספורט בעיריית נתניה.
ליאת רוקח, ממארגני האירוע "״אנחנו במרכז קראטה רוקח רואים את התחרות כאמצעי להעצים ולפתח את המתאמן. התחרות היא הצבת יעד והאימונים לקראתה מביאים לשיפור ברמת המתאמן. ההתמודדות בתחרות עצמה - לעשות את המיטב ברגע נתון תוך יציאה מאזור הנוחות וההתמודדות עם התוצאות שלה - בין אם זכיה במדליה ובין אם לא - מלמדים את המתחרים, בכל הגילאים, שיעור חשוב מאין כמותו במיצוי עצמי וחתירה למצוינות".  

להלן רשימת הזוכים בתחרות

מקצי קאטה

2015-2017 בנים
מקום 1: שון אמיטון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: הראל רובין (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: נתנאל אברמוביץ (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2015-2017 בנות
מקום 1: הודיה מיארה (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: אור וסרמן (מרכז קראטה רוקח - סניף נופי ים)
מקום 3: מאיה שוורץ (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2014-2013 צהוב-כתום בנים
מקום 1: הילל ארביב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: עתי לשם (קאנטרי פולג)
מקום 3: אייל מיארה (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2013-2014 ירוק-כחול בנים
מקום 1: מתן פרימר (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: אסף ניר (קראטה ספיריט)
מקום 3: איתן סבידובסקי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2012-2010 לבן-צהוב
מקום 1: יונתן סיגטי (קאנטרי פולג)
מקום 2: מיקה סיני (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: גיל בריסקין (קאנטרי פולג)

2009-2012 כתום-ירוק בנים
מקום 1: עילאי בן שמעון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: ליאל בן שמעון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: סנטיאגו לוי קלץ´ (קאנטרי פולג)
2011-2012 חומות מעורב
מקום 1: נעמי רוקח (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: מיה יוסף (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: יובל כהן (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2012-2013 ירוק-כחול בנות
מקום 1: אמיליה רוקח (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: ניקה ברנשטיין (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: מיקה מישוריס (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2010 ומעלה חומות שחורות בנים
מקום 1: אוריאן יעקובוב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: שגב ביטון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: ליאור אברמוביץ (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2009-2008 סגול-חום בנות
מקום 1: מיקה סבידובסקי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: נופר הושמנד (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: איה קזקוב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

נוער ובוגרים חגורות צבעוניות מעורב
מקום 1: שרון שדה (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: דן מרקוב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: ג´סיקה מיארה (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

נערות חומות - שחורות
מקום 1: מיה רוקח (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: מאיה אייזנשטאט (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: קטיה גמה (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

חומות שחורות גברים
מקום 1: ליאור פרימר (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: נתנאל מוסרסקי (קראטה ספיריט)
מקום 3: אוראל מיארה ולירון נקאש (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

וטרנים גברים
מקום 1: צביקה וייס (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: חיים קפל (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: פיליפ לרר וולרי וולף (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)


מקצי קרבות

2013 לבן צהוב בנות
מקום 1: מיכל גבאי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: מיקה סיני (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: אלין ארביב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2013-2014 כתום-כחול בנים
מקום 1: מתן פרימר (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: איתן סבידובסקי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: יהונתן אלישקוב ועתי לשם (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2010-2011 לבן-כתום בנים
מקום 1: סנטיאגו לוי קלץ´ (קאנטרי פולג)
מקום 2: גיא דוד (קאנטרי פולג)
מקום 3: אדם ברזילי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
2011-2013 ירוק-חום בנות
מקום 1: מיה יוסף (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: ניקה ברנשטיין (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: נעמי רוקח (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2009-2010 ירוק-חום
מקום 1: יובל כהן (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: עילאי בן שמעון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: ליאל בן שמעון (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2009-2008 סגול-חום בנות
מקום 1: איה קזקוב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: נופר הושמנד (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: עדי דמתי (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)

2010 ומעלה חומות שחורות בנים
מקום 1: ליאור קגן (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 2: ליאור אברמוביץ (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)
מקום 3: אוריאן יעקובוב (מרכז קראטה רוקח - סניף ראשי פולג)