נתניה נט ספורט נוער

נערים א' חוגגים ניצחון

קבוצתו של יוסי טוויל השיגה ניצחון חלק בדרבי המקומי משערים של בר גל ועבד ג'בארין.

קבוצת נערים א' של מכבי נתניה התארחה בשבת האחרונה אצל יריבתה העירונית בית"ר טוברוק. במחצית הראשונה התנהל המשחק בצל רוחות עזות ותחת גשם שוטף, אשר הפריעו לשחקני שתי הקבוצות לפתח את משחקן הרגיל. שחקני הקבוצה האורחת היו טובים יותר, אך לא הצליחו להבקיע והמחצית הסתימה בתוצאה מאופסת. 

במחצית השנייה השתפר מזג האוויר ובהתאם גם משחקה של מכבי נתניה שהחלה להראות מדוע היא ממוקמת במקום השלישי בטבלה, שבעה מקומות מעל יריבתה. בדקה ה-48, הוכשל הקשר עאטף מוסא ברחבה ואת הפנדל ניגש לבעוט בר גל, שכבש והעלה את האורחים ליתרון מוצדק. נתניה המשיכה לשלוט במשחק ולהגיע למצבים מול השער של יריבתה, ובדקה ה-67 בעיטה לא מוצלחת של שוער טוברוק הגיעה לחלוץ נתניה, עבד ג'בארין, שהניף רגל גבוהה ומשלושים מטרים שיגר כדור מדויק לחיבורים. 2:0 נתניה, תוצאה שנשמרה עד הסיום. 

מאמן הקבוצה יוסי טוויל התייחס בסיום המשחק לניצחון:

"היינו טובים יותר לאורך כל המשחק, למרות שמזג האוויר פגע בנו. למרות התנאים הקשים, השחקנים גילו מחויבות, נחישות, רצון ומעבר לכל אלה הראו כישרון ברגליים בדרך לניצחון. שחקני הקבוצה הזאת מחויבים למועדון ואני יכול לומר בביטחון שהם מהווים עתודה טובה לקבוצת הנוער". 

בסיכום משחקי הדרבי בין מחלקות הנוער של שני המועדונים מובילה מכבי נתניה בפער ניכר, כאשר לזכות קבוצות המועדון 11 ניצחונות מול 4 בלבד של בית"ר טוברוק.