פורים בנתניה עם מגוון אירועים: תהלוכת עדלאידע ססגונית בסימן "תהלוכת בלבולידע" שתכלול שלל מפגשים הפוכים ולא שגרתיים, הפנינג בכיכר העצמאות עם עשרות אמני רחוב, להקות מחול, מופעים של ליבלובית, נופיקי ו'נתי הגעתי הופעתי' ומסיבת נוער ענקית

פורים בנתניה

פורים בנתניה | צילום: דימה דורף, נורית מוזס

אלפי צועדים ישתתפו בתהלוכה המרכזית תחת הכותרת "בלבולידע", שתתקיים ברוח "עולם הפוך ומבולבל". בין הצועדים יהיו ילדי העיר, 1,500 רקדנים מבתי הספר ולהקות מחול, לצד ליצנים, להטוטנים, שחקנים אמני שטח ועוד.
תהלוכת העדלאידע תצעד ביום חמישי ה-21.3.19 החל מהשעה 12:00 לאורך רחוב שלום עליכם בשכונת אגמים ותסתיים במופע של יובל המבולבל בשעה 13:45 על ציר העדלאידע. דוכני מזון ייפרשו לאורך מסלול הבלבולידע. במהלך התהלוכה וברוח החגיגות השנה, יגיע לבלבולידע בנתניה יובל המבולבל.

עוד יקשטו את רחוב שלום עליכם בנתניה מיצגים על טהרת הבלבול, עם דמויות מתנפחות, מייצגים נוסעים, קרוסלת ליצנים, מתופפים ואקרובטים במפגשים מוזרים ומבולבלים בין שלל עולמות. את התהלוכה תוביל ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, שכמיטב המסורת שומרת את התחפושת בסוד.

פורים בנתניה

פורים בנתניה | צילום: דימה דורף, נורית מוזס

אירוע פורים בכיכר העצמאות

יום שישי 22.3.19 יתקיים הפנינג ססגוני וצבעוני בסטריט מול-רחוב הרצל. החל מהשעה 11:00 עד השעה 14:00 עם עשרות אמני רחוב, להקות מחול, מופעים של ליבלובית, נופיקי ו'נתי הגעתי הופעתי'.

מסיבת נוער

בני הנוער יחגגו את פורים עם מסיבת פורים ענקית בכיכר העצמאות החדשה ביום שלישי ה-19.3.19 בין השעות 12:00-16:00. כיכר העצמאות תהפוך לכיכר הנייר ותציע לבני הנוער מסיבה ברוח הסדרה בית הנייר עם שורה של DJ'S מובילים: Dj Eli Matana, Dj Gal Malka , Final Drum , Under Cover

הכניסה מיועדת לנוער בלבד (ז׳-יב׳)