פעילות קהילתית

פארק חדש בנתניה בעלות 6 מיליון שקלים

פארק חדש בנתניה בעלות 6 מיליון שקלים

27 יולי 2021
6 מיליון שקלים הושקעו בפארק נאות שקד שנחנך ביום שנ...
הנוף החדש של חוף קונטיקי

הנוף החדש של חוף קונטיקי

26 יולי 2021
איור חדש ומרהיב ביופיו מקשט את סוכת המציל בחוף קונ...

"מוסיפים על האור" והפעם יוספה אבודגה

26 יולי 2021
יוספה נולדה בעיראק לפני כ-83 שנים. בגיל חמש נדבקה...
נתניה - פעוטה נעלה עצמה ברכב

נתניה - פעוטה נעלה עצמה ברכב

25 יולי 2021
נתניה: פעוטה שנעלה את עצמה לבדה בתוך רכב חולצה בשל...

אנשים בנתניה

"נתניה תחזור להיות אחת הערים התיירותיות המובילות בישראל"

16 יולי 2021
שר התיירות הנכנס, יואל רזבוזוב, לא עצר כדי להסתגל לתואר...
מנהל חדש באגף יולדות בבית חולים לניאדו

מנהל חדש באגף יולדות בבית חולים לניאדו

04 יולי 2021
ד"ר ניר דובדבני הוא המנהל החדש  של יחידת ה-U.S (על...

"כל השנים הרגשתי שהחינוך בנתניה במקום הראשון"

11 יוני 2021
טובה דולב, ראש מינהל חינוך, קיבלה לא מעט תגובות מרגשות...

"כשאת בעמדת מפתח, קל יותר לשנות תהליכים ולהשפיע"

04 יוני 2021
  טלי מולנר מתהדרת בתואר החדש והנחשק "סגנית ראש הע...

קראו עוד: אנשים בנתניה >>>

חינוך ומצויינות

הכירו את נציגי הנוער החדשים של נתניה

הכירו את נציגי הנוער החדשים של נתניה

28 יולי 2021
ביום שני השבוע נערכה בעיריית נתניה בחירות לצוות מוביל במועצת התלמידים...
אולג לדג'ינסקי נבחר למצטיין מד

אולג לדג'ינסקי נבחר למצטיין מד"א

22 יולי 2021
בטקס המצטיינים השנתי של מד"א שנערך השבוע נבחרו 25 עובדים ומתנדבים מצטי...
יוצאים אל דרך חדשה בנתניה

יוצאים אל דרך חדשה בנתניה

21 יולי 2021
השבוע ציינו במינהל החינוך את סיום השנה בשלושת מרכזי תוכנית היל"ה הפועל...
ועד ההורים העירוני נערך לשנת הלימודים

ועד ההורים העירוני נערך לשנת הלימודים

19 יולי 2021
ועדות תנועה, שיפוצים, הסעות ואיסוף ציוד. ועד ההורים בנתניה לא יצא לחופ...

לילך תבור, רכזת חינוך מיוחד ותוכניות אישיות מבית הספר היסודי שזר וד"ר שירלי עצמון מנהלת מרכז פסג"ה קיבלו השבוע תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי

לילך תבור

לילך תבור, טקס הענקת תעודות הוקרה

16 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים הקודמת, קיבלו ביום ראשון תעודות הוקרה על פועלם. בנתניה זכו לילך תבור וד"ר שירלי עצמון.

בדברי ברכותיה אמרה בין היתר מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "אחד הערכים המרכזיים במחוז תל אביב הינו ערך המצוינות. מצוינות איננה מצב אלא תהליך. תהליך מתמיד של תביעה עצמית לשיפור, נחישות לחתור להשגת המטרות, מתוך אמונה ביכולת להשיגן. אתם, מחנכים יקרים, הוכחה לדבקות במטרה ואמונה במה שהנכם מובילים ומשמשים בכך דוגמא ומופת לעמיתיכם ולתלמידיכם."

לילך תבור

לילך תבור עובדת בבית הספר היסודי "שזר" 12 שנים. אוכלוסיית תלמידי ביה"ס מאופיינת בתלמידים בעלי קשיים רבים בתחומים הלימודיים והחברתיים. במהלך תקופה זו עבר בית הספר שינוי מהותי כשללילך יש חלק מרכזי בו. בתבונה וברגישות למדה את צורכי בית הספר והשפיעה רבות על תהליכי השינוי תוך שהיא מתגייסת לכל מטרה ועניין בנחישות ובעקביות. הנוכחות של לילך בחיי התלמידים משמעותית מאוד והיא מביאה איתה ערכים של אהבת האדם, יוזמה, הובלה, אופטימיות, מקצועיות ואחריות.

לילך אחראית על ילדי שילוב ועל תלמידים בשלוש כיתות החינוך המיוחד. היא מובילה שינוי בתהליכי הלמידה ומקפידה על ליווי ותמיכה מקצועית לכל כיתה ולתוכניות אישיות לכל לומד. החדר שלה הוא מרחב מוגן לתלמידים ומשמש ללמידה פרטנית על פי תוכנית אישית להרבה תלמידים שאינם בתוכנית השילוב.
לילך מלווה ומדריכה את המורות בכיתות ג'-ד' בהוראה בדרך המשחק ובהוראה דיפרנציאלית. היא מובילה יוזמה חינוכית בשינוי הייחודיות של בית הספר ובהפיכתו לבית ספר למשחק.
בזכות הגישה היחידנית הייחודית שלה היא הצליחה להשפיע על תלמידים רבים שהיו בתהליך נשירה, להישאר בכיתה, והכינה עבורם תוכניות לימוד אישיות. לילך הצטרפה לוועד המורים כדי לדאוג לרווחת הצוות. בכל חג היא דואגת למתנה קטנה וצנועה לכל איש מהצוות החינוכי והיא נכס גדול לבית הספר.

שירלי עצמון

ד"ר שירלי עצמון, טקס הענקת תעודות הוקרה

ד"ר שירלי עצמון

שירלי עצמון מנהלת את מרכז פסג"ה בנתניה במהלך 6 שנים. בשנות ניהולה הפך המקום למרכז פיתוח סגלי הוראה חדשני, רלבנטי ומשמעותי ביותר בעיר. על מנת שהמרכז יצליח, גיבשה שירלי צוות מקצועי מסור ומאוחד ובנוסף שיפצה את הבניין ועיצבה סביבות למידה המשרות אווירה של בית למידה.
שירלי מקדמת מהלכים רבים בתחום הפיתוח המקצועי. היא יצרה עם מכללת לוינסקי "חממה" למורים חדשים וסטאז'רים, נבחרה על ידי מטה משרד החינוך להיות מאיץ חינוכי לתמיכה ביוזמות מורים ולסיוע לפיתוחן. היא יזמה תוכנית ייחודית לחניכת מורים חדשים על ידי מורים ותיקים, ובנוסף מכשירה מורים מובילים. אין פורום חינוכי ששירלי או מי מטעמה אינם נוכחים בו. היא הפכה לאוטוריטה מקצועית בעיני מנהלים, מפקחים ומורים ומשמשת דוגמה למנהיגה חינוכית משמעותית.
שירלי מחדשת ובונה תהליכים פורצי דרך ברמה המקומית וגם ברמה הארצית. היא שותפה בוועדות ארציות שונות. כך למשל השתתפה בוועדת שמעוני רם שבדקה את פעילות מרכזי הפסג"ה והציעה דרכים לשיפורן. שירלי מחויבת מאוד לתפקידה וכל מהלך שהיא בונה הוא לטווח ארוך. היא מאמינה בשיתופי פעולה ואינה מהססת לסייע לכולם. אל שירלי מגיעים מכל פס"גות הארץ כדי ללמוד וליישם תהליכים של פיתוח מקצועי.