פעילות קהילתית

פעוט ננעל ברכב לאחר ששיחק עם המפתחות

פעוט ננעל ברכב לאחר ששיחק עם המפתחות

11 אוקטובר 2021
נתניה: תינוק ננעל לעיני אמו לאחר שביקש לשחק ב...
פעוט חולץ מרכב נעול בנתניה

פעוט חולץ מרכב נעול בנתניה

03 אוקטובר 2021
נתניה: פעוט ננעל בשגגה ברכב במתחם פיאנו בעיר...
חול המועד סוכות בבית הילדים אמונה צבע אלעזרקי

חול המועד סוכות בבית הילדים אמונה צבע אלעזרקי

23 ספטמבר 2021
חול המועד סכות, התכנסו בסוכת בית הילדים - אמונה צב...
טיפים לרכיבה בטוחה ביום כיפור

טיפים לרכיבה בטוחה ביום כיפור

15 ספטמבר 2021
בנתניה נפגעו 30 ילדים בני נוער ברכיבה על אופניים ב...

אנשים בנתניה

גאווה לקדימה, סמל דניאל קרליק

גאווה לקדימה, סמל דניאל קרליק

10 אוקטובר 2021
הכירו את סמל דניאל קרליק, סמב"צית חמ"ל מרכזי באגף המבצע...
שלומי אביטבול מקדימה צורן - גיבור השנה

שלומי אביטבול מקדימה צורן - גיבור השנה

08 אוקטובר 2021
שלומי אביטבול זכה בתואר "גיבור השנה" בקטגוריה של תרומה...

"אני מתרגש להביא נכס אסטרטגי חשוב לישראל"

07 אוקטובר 2021
מפקד ספינת אח"י "ניצחון" סא"ל סטיבן גורדון, אשר הביא את...
רב

רב"ט א' מצטיינת השנה בחטיבת הקומנדו

27 ספטמבר 2021
רב"ט א' מנתניה נלחמה להתגייס לצה"ל למרות פטור רפואי ופר...

קראו עוד: אנשים בנתניה >>>

חינוך ומצויינות

תוכנית חדשה בש

תוכנית חדשה בש"י עגנון - רובופיסיקה

17 אוקטובר 2021
רובופיסיקה הוא שמה של תוכנית מצויינות חדשה ויוקרתית, שהחלה לפעול השנה...
שיא חדש באחוז הזכאות לבגרות בנתניה לשנת תש

שיא חדש באחוז הזכאות לבגרות בנתניה לשנת תש"פ

06 אוקטובר 2021
מנתונים שפרסם משרד החינוך עולה כי חל גידול באחוז הזכאות לבגרות בנתניה...
אוריאל פרטוש מנתניה התקבל לתכנית אות רמון

אוריאל פרטוש מנתניה התקבל לתכנית אות רמון

06 אוקטובר 2021
אוריאל פרטוש, תלמיד ישיבת בני עקיבא ותושב נתניה, התקבל לתכנית אות...
החלו הלימודים הקליניים של סטודנטים לרפואה בלניאדו

החלו הלימודים הקליניים של סטודנטים לרפואה בלניאדו

03 אוקטובר 2021
סטודנטיות וסטודנטים מאוניברסיטת אריאל הגיעו הבוקר ליום הלימודים הראשון...
גיא שטולץ מקריית השרון התגבר על מחלת הסרטן, אך איבד את רעייתו כתוצאה מהמחלה הארורה. בעקבות הטרגדיה, החליט על שינוי משמעותי בדגש על אורח חיים בריא וחיזוק ערך המשפחה. היום, נשוי בשנית ובעל משפחה, יזם גיא את תחרות המשפחה הספורטיבית של ישראל, שתיחנך בסוף החודש בנתניה    
תרשמו ביומנים: יום ראשון, ה-23 באוקטובר, קריית השרון, נתניה. האירוע: חנוכת ה'משפחתלון' – תחרות המשפחה הספורטיבית של ישראל. 
המהפך של גיא שטולץ
מי שעומד מאחורי המיזם הוא גיא שטולץ (46), המנכ"ל והבעלים של חברת GUY`S, המתמחה באימון, ייעוץ ופעילות העצמה למשפחה, קהילה ועסקים. "כמובן שאני מתרגש מאוד לקראת האירוע הראשון, מקווה שיגיעו הרבה משפחות ומבטיח שאנשים ייהנו", הוא אומר. "זה מה שעושה לי כיף -  לראות משפחות עם חיוך על הפנים עושות יחד פעילות ספורטיבית מגבשת. זה נותן לי את החשק לעשות את זה בגדול". 
למה בחרת לקיים את אירוע הפתיחה דווקא בנתניה?
"עברנו לאחרונה לקריית השרון ורציתי שהתחרות הראשונה תתקיים בעיר שלי ובשכונה שלי. מצאתי שותפים נפלאים לדרך, וזה המקום להודות לסימון דוידסון, יו"ר איגוד השחייה והבעלים של מועדון הספורט קולג'ים, שפתח את הדלת עבור המשפחות ולמענן. בנוסף זכיתי לסיוע גם מוועד השכונה של קריית השרון. הגישה החיובית של האנשים והרצון לסייע ריגשו אותי מאוד". 

הקשר הרגשי

אלא שהמיזם של שטולץ לא נוצר בחלל ריק. לפני 7 שנים איבד גיא את אשתו, ז'נט ז"ל, שנפטרה מסרטן השד. לפני מספר שנים חלה גם הוא בסרטן הלימפה, אך התגבר עליו והחלים. ההתמודדות הקשה עם המחלה, חיזקה אצל גיא את ערך המשפחה והביאה אותו להחלטה להקדיש את חייו לחיזוק הגרעין המשפחתי, לצד שמירה על אורח חיים בריא. 
כיום הוא נשוי בשנית לחוי, ואב למאור (13), בנו מנישואיו הראשונים, וליונתן (3), בנם המשותף. בבית משפחת שטולץ המאוחדת, שכאמור עברה לאחרונה להתגורר בקריית השרון, גדלים גם שני כלבים, העונים לשמות הייחודיים בייגלה ושוקולית.  
"אני מחובר מאוד לאירוע הזה בפן הרגשי ודרך הסיפור האישי שחוויתי עם המפגש הכפול עם מחלת הסרטן, עברתי שינוי במודעות והתחברתי מאוד לערכים של גיבוש התא המשפחתי ואורח חיים בריא", הוא אומר. "כל המיזם הזה הגיע ממקום של רגש גדול מאוד והרצון לעשות שינוי משמעותי בחיים של אנשים". 
המהפך של גיא שטולץ

ארבע לידות והיד עוד נטויה

גיא שטולץ נמצא כיום בחופשת שחרור מצה"ל, וב-1 בדצמבר יהפוך רשמית לאזרח מן השורה, לאחר שירות בן 25 שנים במערכת הצבאית, בחיל הרגלים והצנחנים, אותו סיים בדרגת סא"ל. בעל ניסיון אישי ומקצועי רב בתחומי פעילות גופנית ואימון אישי ומשפחתי. מאז שנת 2007 משתתף גיא בחצאי טריאתלונים, לומד בקורס מדריכי כושר של וינגייט ולומד אימון (קואוצ'ינג) באוניברסיטת בר אילן. כמו כן, מזה 12 שנים עוסק גיא בפעילות גוף-נפש, ובשבע השנים האחרונות מארגן אירועי ספורט הורים – ילדים, זאת לצד התנדבות בעמותת "תעצומות" למתמודדים עם מחלת הסרטן. לאחרונה השיק הרצאה אישית העונה לשם המבטיח 'זכר אחד - ארבע לידות והיד עוד נטויה'. "זכר הוא שמי מאוקראינה וארבע הלידות מסמלות את התהפוכות שעברתי", מסביר גיא את משמעות השם. "הלידה הראשונה היא הלידה הטבעית שלי, השנייה היא העלייה ארצה, השלישית היא ההתמודדות עם הסרטן והרביעית היא עכשיו, כשאני מסיים שירות ארוך של 25 שנה בצה"ל וצריך להמציא את עצמי מחדש".  

משפחתלון בקרית השרון

מדובר באירוע ספורטיבי, חוויתי ומגבש לכל המשפחה, שיכלול מקצים של הורה וילד ושל משפחה מורחבת, שיתחרו בין השאר במעבר במסלול מכשולים, פעילויות בבריכה וניווט משפחתי בפארק.
חשוב לציין כי תחרות המשפחה הספורטיבית של ישראל הינה מיזם ארצי ייחודי, אשר נולד לאור שאיפה לחולל שינוי בחיי משפחות על ידי חשיפתן ורתימתן לפעילות ספורטיבית. מטרתו המרכזית של המיזם היא להעלות את המודעות לערך המשפחה, להוות כלי לגיבוש וחיזוק הקשרים בין הורים, ילדים ואחים, ובתוך כך גם להגביר מודעות לאורח חיים בריא. כל זאת, באמצעות השתתפות של בני המשפחה בפעילות ספורטיבית תחרותית וחווייתית בהתאם לבחירתם והעדפותיהם.
בהמשך הדרך צפויים להתקיים אירועים נוספים בחדרה, שלומי וקריית שמונה בצפון וכן בבאר שבע וקריית גת בדרום. התכנון הוא כי הגמר הגדול של תחרות המשפחה הספורטיבית של ישראל ייערך באוקטובר 2017 בפארק הירקון בתל אביב.