חמישה מתמודדים לראשות העיר ולא פחות מ- 19! סיעות יתמודדו בבחירות הקרובות על מקום במועצה. מי הסיעות? מה הרכב הרשימה בכל סיעה

בחירות מקומיות

בחירות מקומיות | תמונה: אתר משרד הפנים

בבחירות הקרובות שיתקיימו ביום שלישי ה- 30.10 יתמודדו 5 מועמדים לראשות העיר נתניה וכן 19 רשימות עם סך הכל 221 מתמודדים, מתוכם 64 נשים.

לראשות העיר יתמודדו ראש העיר המכהנת ויו"ר סיעת 'נתניה אחת' מרים פיירברג איכר, ח"כ לשעבר וראש סיעת 'אחריי' יוני שטבון, חבר המועצה וראש סיעת 'עוצמה לנתניה' הרצל קרן, חבר המועצה ויו"ר סיעת 'למען נתניה' עופר אורנשטיין וכן ראש סיעת 'נתניה חופשית באמת' אפרים בולמש

להלן כל הרשימות וכן חברי כל רשימה, על פי סדר אותיות הרשימות:

א -  נתניה חופשית באמת בראשות אפרים בולמש
אבא ארז
תמיר חמי נחמה
כהן יצחק
קמנצקי גרינברג ליודמילה
גנח יגאל
אלגרישי עופרה
פלייטמן אנה
זליכה צבי
סגל אמנון
כלפון גדעון

גל - לקידום חינוך בריאות ורווחה בראשות שר סימון יעקב
ביטון יוסף
זמל יצחק
שמעוני צבי
סבג ציון
ארנפלד יעקב מאיר
המרמן חיים
שטמר שלום
שכטר מאיר
שטמר דב

ד - החדשים בראשות  סיני אמיר
כהן מורן
בלס אסף
מרמר אלכסנדר
נחום דוד
אושר סעדאת דורון
לוי אורה רחל בת שבע
פדידה אלירן
נקטלוב רמי

דר - הדרך בראשות אליאב וגיף
חובל מיקי משה
גלד יבגניה
בורשבסקי סמיון
ברומברג סבטלנה נטע
קורן שטרן ילנה
יזרייב גרי
מנשירוב ויקטוריה
גולדין יבגני
מייזנברג ולדיסלב
נובק אולג
צייטל תומר
טולצ'ינסקי ויטלי
וולפוביץ' אינה
כץ ז'נה
חיימוב ילנה
וולפסון ילנה
נאוסטרוייבה מריה
מלכין טלי
יליזרוב טימור
יחיאל לאורה
צרלשטיין רומן
וולוביק אירינה
פט דורה אביגיל
אובול דניס
מיטניק אלכסנדר

טב - הבית היהודי בראשות דניאל בשארי
מלק בנימין זאב
אסיג חיים
פויכטונגר נועם
שלום ניסן
קראוז דוד צבי
כרמי שלום
קדיס בנימין
סולימן אברהם
נגר יעקב

כ - כולנו עם אורגד בראשות אהרון אורגד 
שמואל שמחה
עמר אשר
חדד משה
צירולניקוב אירינה
בוקארה פרנק גבריאל
אדרי אהרן
שורצמן יפה
שדה שמואל
אלפר נחום

ל - נתניה ביתנו בראשות פישמן גרש
צירולניק בוריס
נפתלי בחטיאר
ליברמן דליה
שמיס מיחלב מילנה
ליבמן יבגניה
שניידר לב
גורטין מרינה
קולסניקוב גריגורי
פזילוב רומן
ניסים אימרם
אוסטרובסקי קליקה פולינה
אזרייב אינסה

מ - פעימה חדשה בראשות טלי מולנר
קפל צפורה
שמואלוביץ אלון יוסף
שילה אלידור
קרני רעיה
כרוסט דניאל
גל חן
רוכברגר ניר
אלטמן ראביד זהר
בוימן גל

מחל - הליכוד בראשות אלרואי אלון
קדוש רפאל
יצחקוב מיכאל
בנישו דני
גאן אורי
אלבז אביקזר קארן
זפרני יהודה
הופמן מרגלית
לויצקי יבגני
כהן אלעד
סורוצ'ינסקי לריסה
יחזקאל לירון
מכלוף אריה
בובליל יוסף
ברנס יעקב

נת - למען נתניה בראשות עופר אורנשטיין 
בנימיני אדיר אדריאן
צינקין רחל
עובד אדי יהודה
ברגמן ברוך
בואנו מיכאל
שמש לישי
ששון דוד
טרופר אברי
כהן מזלח

עי - קשת בראשות עקיבא יצחקי 
נקש אליהו
חממי איתי
אוזן לאה
חיימוב סטניסלב
מעוז שמואל
ספאנו אומברטו
לירם רות
בן לולו רונית
פייר פנינה

פ - נתניה אחת בראשות מרים פיירברג - איכר 
דלל אליהו
חגואל סיידון שירי
ימין רפאל 
סלמה אבי שמעון
טגה אמייה
ליבשיץ אירינה
גרינפלד תרצה
זילברברג שושנה (צ'וצ'י)
דורון יוסף
אמזלג רפאל דוד
רצאבי מרדכי
ישי שלמה חיים
אלוש דוד אטיין רימונד
פדרינג מיכאל
לוינזון יאניסלב
בולט דימיטרי

צו -נתנייתים וצעירים בראשות צביקה ליבר 
תשובה זוהר
יוספזון בוסני נוי
הרן יעקב
עטיה שמואל יצחק
טדלה טמרו
סדון אלי סלומון
אפרים רענן
בורנלי בנימין

ק - עוצמה לנתניה בראשות הרצל קרן 
לביא אזולאי ענת
קרסניקר לייב
רפאל אורי
כהן דוד
ברמסון אולגה אלגת
שחר עומר
ברנס פולינה
לוריא אהוד מרדכי
נויגרשל אורית
בן ששון יצחק

קן - תקווה בראשות בירסאו ממויה עמוס
מנגיסטו וורקנך
גטו אנדלקצאו
שיפראו פטנה
טדגה אנדשאו
מלסה גירמאו
אמבאו סיסאי
צגהון אהוד
ג'מבר איו

רם - אחריי  בראשות יונתן שטבון 
לוי ליאורה מרים
פלד נסים
לוין דיאנה
אלוש רן אלי
קרן ים
שמואל שרה
אבידר שי
מאשיאן מוריס
אשורוב סרגיי

רק - נתניה שלנו בראשות ג'ורנו יוני 
הלוי ג'אן
סלבסקי ראובן
ויסוקי חזי
זבלונוב דניאלה
פלד נורית
קרטן קים נורית
גורנו ג'רמין
פורמן אידה

שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה בראשות חדאד חגי
לוי משה
לוי משה
מוגרבי משה
עמרן בנימין
יום טוב משה אוריאל
נימני אפריים אפי
אילוז חיים
קרני אורן
לוגסי יעקב

ת - מקומי בנתניה בראשות מהרט דני דסטאו
מקונן סיסאי
סייפו רגב
מקרו אסרס
מרוו שבביי אדיר
מלקה ביתרפ בתיה
מששה גודדאו
אברהם טדלה
ממניה טהון
פז אריאל דון
וונדמג'ן ביררה
מלסה קינדה